Neden Bizi Seçmelisiniz

Üstün Kalite
Uygun Fiyat
Uzman Kadro
Yılların Tecrübesi
yavuzturk-yapi-galeri-3
Özellikle son yıllarda şık ve kapsamlı ev dekorasyonlarında sık sık karşımıza çıkan iç mimari tasarım unsurlarından biri de birbirinden farklı ve çekici modelleriyle asma tavanlar. Asma tavanlar pek çok farklı estetik seçeneğiyle her tarzda dekorasyona uygun bir şekilde üretiliyor ve dekorasyonun ve evin değerini arttıran oldukça şık ve özgün bir görünüm yaratıyor. Ancak asma tavanların tek avantajı estetik değil. Dekoratif görünümleri dışında aynı zamanda ses ve ısı yalıtımı sağlamak amacı ile yapılan asma tavanlar, rutubetli yaşam alanlarında tavanda oluşan kötü görüntüyü ve nemi de engelliyor.

Asma tavanların önemli özelliklerinden biri de farklı malzeme ve tekniklerde yapılabilmesi ve bu sayede de farklı bütçeler için farklı seçenekleri olması pek tabii ki. Evinize oldukça pahalı ve lüks bir asma tavan yaptırabileceğiniz gibi, düşük bütçeli ama yine de evinizin görünümüne eşsiz katkılar sağlayacak şık asma tavanlar da yaptırabilirsiniz. Asma tavanlar bir evi güzelleştirmenin en ideal yollarından biridir.

Bizimle Daha Fazlası

Şanlıurfa bölgesinde faaliyet gösteren firmamız Şanlıurfa halkına asma tavan, alüminyum korkuluk, demir doğrama, çelik çatı, ferforje, satış ve uygulama hizmetleri vermektedir.
sizler de bu hizmetlerden ve gerçekkaliteden yararlanmak istiyorsanız hemen iletişime geçin...

yavuzturk-yapi-slayt-3
yavuzturk-yapi-slayt-7
yavuzturk-yapi-slayt-6
yavuzturk-yapi-galeri-6

Müşteriler Ne Diyor?

Çelik çatı ve alüminyum korkuluk alanlarında kaliteli işçilk ve uygun fiyatlandırma ile hizmet alabileceğim bir firma arıyordum. Bir akrabamın tavsiyesi üzerine Yavuztürk Yapı & Metal İle İletişime geçtim fiyat listesi hesaplıydı açıkça konuşmak gerekirse işçilğin kötü olacağını düşünüyordum ama yinede Yavuztürk Yapı & Metal ile çalışmaya karar verim iş bitimi incelemelerim sonucu işçilik yönünde olan bütün tereddütlerim için pişman oldum hatta bu harika işçiliği bu kadar uygun fiyatlandırma seçeneği ile nasıl yapıyorlar anlam veremedim ama gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim.